مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید چسب چشم گربه ای با دوام در شیراز

آنچه در این مقاله می خوانید...

نکات اجرایی چسب چشم گربه ای با دوامصادرات چسب چشم گربه ای با دوام به عراق

چسب چشم گربه ای با دوام یکی از انواع چسب های موجود در سطح بازار برای خرید مشتریان بوده است این چسب به صورت دو جزئی طراحی شده است که با مدت زمان کیورینگ سریع به سطوح مورد نظر می چسبد. چسبندگی و دوام این چسب نیز قابل توجه مصرف کنندگان بوده است. این مدل چسب در برابر شرایط آب و هوایی مختلف نیز از مقاومت منحصر به فردی برخوردار می باشد. 

تولید چسب چشم گربه ای با دوام در شیراز

نکات اجرایی چسب چشم گربه ای با دوام

نکات اجرایی چسب چشم گربه ای با دوام هنگامی که برای استفاده کردن از چسب گربه ای می خواهید استفاده کنید اگر این مواد شیمیایی را به صورت دستی به هم دیگر مخلوط می کنید باید به اندازه یک لیتر از این محصول را ترکیب کنید.

چسب های چشم گربه ای بایستی ۵ دقیقه بعد از ترکیب و نصب شدن به حال خود باقی بمانند و در این مدت زمان بایستی تحت فشار مورد نظر قرار گیرند. از این چسب ها در فواصل بین خط کشی ها استفاده می شود. 

از این چسب گربه ای در سطح بازار برای چسباندن علائم راهنمایی رانندگی استفاده می شود. از این چسب ها بایستی به صورت فواصل ۵۰ تا ۷۵ میلی متری در خط کشی های حاشیه ای ممتد استفاده گردد تا چسب بر روی مکان های به کار نرفته پخش نشود. 

روش کار برای استفاده کردن از این مواد به این صورت است که برای هر ۱۰۰ گرم رزین بایستی ۷ گرم از این چسب ها استفاده شود. چسب های مورد نظر در درب های ایزوله و دمای اتاق نگهداری شوند. 

مدت زمان لازم برای سخت شدن این چسب ها در صورت استفاده شدن ۱/۵ ساعت بوده است که ضخامت ان نیز در حد ۵ میلی متر بوده است. 

در هنگام استفاده کردن رنگ مورد نظر را بایستی به مدت ۱ دقیقه به خوبی ترکیب کرد.  چسب مورد نظر باید حفره موجود در باتاب را به خوبی پوشش دهد. سطوحی که قرار است از این چسب ها استفاده گردد بایستی کاملا پاک و تمیز شوند. 

در هنگام خرید به تاریخ مصرف این چسب بایستی توجه گردد. در روز های بارانی و برفی از  استفاده کردن از این محصولات خود داری کنید. چون رطوبت موجود در محیط اجازه کارایی لازم را به چسب مورد نظر نخواهد داد. 

صادرات چسب چشم گربه ای با دوام به عراق

صادرات چسب چشم گربه ای با دوام به عراق صادرات چسب چشم گربه ای با دوام به عراق توسط نمایندگی های معتبر در سطح کشور صورت می گیرد این مراکز در یا این که این محصولات را در بازار های خارجی به فروش برند بایستی از کیفیت مورد نظر برخوردار بوده باشند. انواع چسب چشم گربه ای نیز در سطح بازار برای خرید مشتریان موجود است. 

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و  ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید