مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده تابلوهای هدایت مسیر | بازار فروش علائم ترافیکی رانندگی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش علائم ترافیکی رانندگی در ایران :صادرات و فروش علائم ترافیکی :میزان مصرف و فروش علائم ترافیکی :قیمت عمده تابلوهای هدایت مسیرپرفروش ترین تابلوهای هدایت مسیرارزان ترین تابلو های هدایت مسیربزرگ ترین تولید کننده تجهیزات ترافیکی خرید جدید ترین تابلوهای هدایت مسیر در کشور

قیمت عمده تابلوهای هدایت مسیر چگونه به دست می آید؟ این نوع تابلوها، با توجه به نوع مصرفی که شما از آن انتظار دارید یا کاربردهای متنوعی که براساس آن طراحی شده اند، می توانند قیمت های متفاوت و متغیری داشته باشند؛ چه آنکه قیمت عمده این محصولات، همچون هر محصول دیگری تابع شرایط بازار می باشد. اگر بخواهیم چند نوسان قیمت را نام ببریم می توانیم اشاره ای به شبرنگ مصرفی، ورق گالوانیزه و دیگر فلزات به کار رفته در این تابلوها داشته باشیم. 

طبیعتا دریافت قیمت تابلوهای هدایت مسیر، مطابق با تعریف ارائه شده ی استاندارد ملی ایران امکانپذیر است. این نوع تابلوها، یکی از بهترین راه ها در جهت کاهش زمان سفر و دستیابی آسان به مقصد افراد هستند؛ در نتیجه در محل های مناسب و در برابر دید نصب می شوند. این تابلوها از نظر ساختاری مشخصات مختلفی دارند و در گروههای متنوعی  نظیر شکل، رنگ، نوشتار، نقوش، علائم تصویری و … . تقسیم بندی می شوند.

قیمت عمده تابلوهای هدایت مسیر | بازار فروش علائم ترافیکی رانندگی در ایران

فروش علائم ترافیکی رانندگی در ایران :

فروش علائم ترافیکی رانندگی در ایران :علائم ترافیکی رانندگی در ایران شامل تابلو معابر، تابلوهای ترافیکی شهری، تجهیزات ایمنی راه ها و جاده ها، رنگ و خط کشی ترافیکی و …. می باشد که فروش این علائم ترافیکی ، طی ضوابط مشخص و استاندارد انجام می پذیرد. سازمان استاندارد ملی ایران، علائم مختلف را از نقطه نظرهای کیفیت، طراحی و تولید بررسی کرده و استانداردهای مرتبط با هرکدام را تعیین می کند.

صادرات و فروش علائم ترافیکی :

صادرات و فروش علائم ترافیکی : مانند هر محصول تولید شده در بازار ایران، صادرات و فروش علائم ترافیکی به صورت های متنوعی انجام می پذیرد. مثلا اگر بخواهیم در مورد یکی از این محصولات پرکاربرد صحبت کنیم می توانیم از برچسب ترافیکی نام ببریم که از مهمترین تجهیزات ترافیکی هستند و در ایجاد ترافیک های روان، حفظ جان رانندگان و افراد پیاده نقش مهمی را ایفا می کنند. این رنگ ها، از مهمترین وسایل هدایت کننده رانندگان در مسیر می باشند که بازار پر رونقی را نیز در صادرات و فروش علائم ترافیکی به دست آورده اند. 

میزان مصرف و فروش علائم ترافیکی :

میزان مصرف و فروش علائم ترافیکی :میزان مصرف و فروش علائم ترافیکی، طی شرایط و بازه های زمانی مختلف، متفاوت است. مثلا قیمت تابلو معابر ، با توجه به ابعاد تابلو، نوع استفاده شبرنگ در آن،جنس بدنه و رنگ آن و … تغییر می می کند. در بازار ایران ، فروشگاه های آنلاین و غیر آنلاین، دسترسی به انواع ملزومات اجرایی خرید و فروش علائم ترافیکی را سهل الوصول تر کرده است. در صورتی که شما مهندسی راه و ساختمان باشید بی تردید، آگاهی از نحوه خرید و فروش علائم ترافیکی به شما در اتخاذ بهینه ترین تصمیم کمک می کند چرا که شما برای ساماندهی پروژه های خود، نیاز دارید تا در محل احداث پروژه، انواع علائم و تجهیزات هشداردهنده و هدایت مسیر را نصب کنید.

تذکر این نکاه ضروری است که با توجه به تنوع محصولات تولید شده، این بازار رقابت داغی را بین تولیدکنندگان مختلف ایجاد کرده است اما بطور کلی، نمی توان آمار و برآورد دقیقی از میزان مصرف و فروش آن به دست آورد چرا که وسعت دامنه ی کاربردی این محصولات، مانع از انجام این کار است. کافی است به وب سایت های مختلف سری بزنید تا متوجه شوید که میزان تنوع موجود در تولید این محصولات، که با تلاش شبانه روزی هرکدام از شرکت های تولید کننده به دست آمده است؛ چقدر بالاست و حتی در آینده نیز افزایش خواهد یافت. 

قیمت عمده تابلوهای هدایت مسیر

قیمت عمده تابلوهای هدایت مسیرقیمت عمده تابلوهای هدایت مسیر، تحت تاثیر عوامل مختلفی مشخص می شود که با توجه به نرخ قیمت بازار، میزان تورم، میزان سودهای دریافتی فروشنده و خریدار، به طور مستقیم یا غیرمستقیم، قابل محاسبه است. قابل ذکر است یکی از آیتم هایی که در فروش بیشتر این محصول تاثیرگذار است، تحویل تابلو در کوتاهترین زمان ممکن و ایجاد صرفه جویی در هزینه های حمل و نقل تابلوهای هدایت مسیر است.

قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی، نیز از این قاعده مستثنا نیست و فاکتورهای مختلفی را در بر می گیرد.

پرفروش ترین تابلوهای هدایت مسیر

پرفروش ترین تابلوهای هدایت مسیربدیهی است که برخی تابلوهای هدایت مسیر، در مقایسه با دیگر محصولات، کاربردی تر هستند و در نتیجه میزان فروش بیشتری نیز دارند. شما نیز اگر خواهان تولید این محصولات هستید، بهتر است که به آمار پرفروشترین این تابلوها، توجه کاملی داشته باشید. یکی از عوامل موثر در تولید تابلوهای هدایت مسیر، دقت به میزان فروش و نیاز هر شهر به هر کدام از این علائم است. بعضی از این تابلوها در مقایسه با دیگر محصولات، کاربرد کمتری دارند که در نتیجه فروش پایین تری را نیز در بازار ثبت می کنند.

از پرفروش ترین تابلوهای مذکور، می توان به تابلوهای علائم ایمنی، تابلوهای انتظامی، تابلوی اسامی و معابر و اماکن، تابلوهای خطر، نمادهای وضعیت ایمنی، تابلوهای ترافیکی، تابلوهای اطلاعاتی-اداری، تابلوهای راهنمای مسیر نظیر بیلبوردها، تابلوهای آموزشی-داخلی و …. نام برد. 

ارزان ترین تابلو های هدایت مسیر

ارزان ترین تابلو های هدایت مسیردر صورتی که به دنبال ارزان ترین تابلوهای هدایت مسیر هستید، بهتر است که پس از مشاوره با افراد خبره و کارشناس در این حوزه، همین طور سرچ بصورت اینترنتی و مقایسه قیمت های مختلف به نتیجه مورد نظرتان دست یابید. اگر محصول مورد نیاز خود را بدون هیچ واسطه ای، از تولید کننده بخرید، بدیهی است که مقدار زیادی از هزینه های اضافی سرشکن می شود. همین طور ، برخی سایت ها، با توجه میزان سفارش شما، توانایی تخفیف گذاری های متنوعی را بر محصولات خود اعمال می کنند تا شما بتوانید با هزینه نسبتا کمتری، به آنچه که نیاز دارید دست یابید.

بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات ترافیکی

بزرگ ترین تولید کننده تجهیزات ترافیکی آذین ترافیک، بزرگترین تولید کننده تجهیزات ترافیکی می باشد که با توجه به عناصری نظیر تولید و فروش محصولات با استاندارد و تاییدیه وزارت راه، تهیه و ارسال تمامی تجهیزات ترافیکی و ایمنی به سراسر کشور، همچنین نصب، راه اندازی و تجهیز و تعمیر انواع تجهیزات ایمنی و ترافیکی توانسته است نام و برند خود را در بازار مطرح کند. در صورتی که شما دوستان به دنبال خرید علائم ایمنی هستید می توانید با مقایسه وب سایت های مختلف، که در حال تولید این محصول هستند و قیمت های ارائه دهنده آنها با این تولیدکننده،بهترین سفارش را انتخاب کنید.

خرید جدید ترین تابلوهای هدایت مسیر در کشور

خرید جدید ترین تابلوهای هدایت مسیر در کشورتابلوهای هدایت مسیر مانند هر محصول دیگری، به مرور زمان دچار فرسایش می شوند. همچنین احداث و جابه جایی برخی مراکز، نیازمند آن است که تابلوهای نصب شده نیاز به برچیده شدن پیدا کنند. این امر موجب می شود تا جدیدترین تابلوهای هدایت مسیر به محصولات مهمی تبدیل شوند. همانطور که پیشتر اشاره شد شرکت های مختلفی به تولید این محصولات مبادرت ورزیده اند که شما می توانید با سرچ در فضای وب، با آنها آشنا شده و به صورت مستقیم جدیدترین تابلوهای هدایت مسیر را با مناسب ترین قیمت خریداری کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید