مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

نمایندگی فروش کار استوپر پارکینگ

آنچه در این مقاله می خوانید...

کاربرد کار استوپر پارکینگمزایا خرید عمده کار استوپر پارکینگ

در پارکینگ ها و یا اماکن توقف ماشین نیاز است که به وسیله یک سری تجهیزات فاصله میان ماشین و دیوار ها جدا شود که به این جهت از استوپر های پارکینگی استفاده می گردد.

نمایندگی فروش کار استوپر پارکینگ در کشور، انواع مختلفی از ایتاپر های تولید شده در جنس های بتنی، پلاستیکی و لاستیکی را به فروش می رسد و همگی دارای کیفیت بالا با هزینه ارزان تر می باشند.

نمایندگی فروش کار استوپر پارکینگ

کاربرد کار استوپر پارکینگ

کاربرد کار استوپر پارکینگ کاربرد کار استوپر پارکینگ همان طور که از نامش پیداست، مشخص کردن محدوده توقف خودرو ها می باشد و این باعث خواهد شد که خودرو ها به هم دیگر یا به دیوار برخورد نکنند.

این استوپر های پارکینگی درست در زمین نصب می شوند و به همین دلیل است که جنس های مختلفی دارد.

کاربرد نوع بتنی آن بیش تر در فضا های روباز است و در ساختمان ها به هیچ وجه کاربردی ندارد، از آن گذشته این که سنگین تر بوده و نصب آن سخت تر است.

انواع کار استوپر دیگر پلاستیکی است که در محیط های دارای نور خورشید کاربردی نداشته و همین باعث می شود که تنها در داخل ساختمان با فضای بسته مثل پارکینگ های زیرزمینی مورد استفاده واقع شود.

برترین نوع آن ها که کاربرد های زیادی هم دارد انواع لاستیکی می باشد که منعطف بوده و از پلاستیک های های ضد حرارت ساخته شده و هر چه قدر هم که در برابر نور خورشید باقی بمانند بازم هم امکان ندارد که ذوب شده و تغییر شکل دهند و به همین دلیل این روز ها استفاده از آن ها به طور چشمگیری در حال افزایش است.

مزایا خرید عمده کار استوپر پارکینگ

مزایا خرید عمده کار استوپر پارکینگ خرید عمده کار استوپر پارکینگ مزایای بیشماری دارد که در ادامه به آن ها می پردازیم؛

  • اول این که با خرید عمده به ازای هر یک عدد استوپری که خریداری شده حدود ده درصد تخفیف اعمال می شود و به این ترتیب با خرید ده استوپر می توان یک استوپر را هم به شکلی رایگان تهیه نمود.
  • دوم این که می توان با خود تولید کننده اصلی آن در کشور ارتباط برقرار کرده و به شکلی مستقیم از کارخانه تولیدی آن استوپر ها را تهیه کرد.
  • از دیگر مزایای خرید عمده آن می توان به ارسال رایگان اشاره کرد، به طوری که هزینه پستی برای آن دریافت نشده و توسط پیک یا پست ارسال می شود، پیک به منظور ارسال فوری و سریع استفاده می گردد.
  • علاوه بر همه این ها کیفیت کار هم بسیار بالا است و به راحتی انواع درجه یکی از این استوپر ها که از جنس های درجه یک می باشند قابل تهیه خواهد بود.
حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و  ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید