مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پخش انواع ضربه گیر لاستیکی ستون

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی ضربه گیر لاستیکی ستونخرید مرغوب ترین انواع ضربه گیر لاستیکی ستون

از جمله تجهیزات پارکینگی می ‌توان به ضربه گیر ستون اشاره کرد که از جنس های مختلف از جمله لاستیک ساخته می شود و در لبه های دیوار یا کنج ستون ها قرار می گیرد و به این ترتیب می تواند هم از وارد آمدن به خودرو جلوگیری کند همین که از تخریب مصالح ساختمانی دیوار ستون جلوگیری نماید. پخش انواع ضربه گیر لاستیکی ستون توسط فروشنده این محصول در بازار انجام می ‌شود و خریداران می توانند در تماس مستقیم با فروشنده آن را به صورت عمده درخواست نمایند تا در اسرع وقت به آدرس مورد نظر آنها ارسال گردد.

پخش انواع ضربه گیر لاستیکی ستون

معرفی ضربه گیر لاستیکی ستون

معرفی ضربه گیر لاستیکی ستون یکی از روش های جلوگیری از وارد آمدن آسیب به خودرو و ستون های ساختمان استفاده و نصب محافظ ستون است. این محافظ که ضربه گیر ستون نیز معروف می باشد به دلیل داشتن خاصیت قابلیت ارتجاعی می تواند از خودرو و ستون محافظت نماید. این محصول نصب بسیار آسانی دارد و ماندگاری آن بالا می باشد.

در این محافظ نوارهای شب رنگ تعبیر شده است که امکان رویت آنها را به خوبی در تاریکی فراهم می آورد. نصب این محافظ ستون توسط پیچ و رول پلاک می باشد و گاهی از چسب های بسیار قوی نیز برای نصب آنها استفاده می شود. از این ضربه گیر می توان برای محافظت از رمپ پارکینگ، ستون های با مقطع گرد، دیوار، ستون‌های پارکینگ و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

انواع مختلفی این ضربه گیر وجود دارند که نوع لاستیک آنها با داشتن بال های ۱۰ سانتی می تواند در گوشه و کنج ستون های مربعی و مستطیلی قرار بگیرد و به این ترتیب از این ستون ها و اشیایی که با آن برخورد می کنند محافظت نماید.

خرید مرغوب ترین انواع ضربه گیر لاستیکی ستون

خرید مرغوب ترین انواع ضربه گیر لاستیکی ستون مرغوب ترین انواع ضربه گیر مخصوص ستون را که از جنس لاستیک هستند می توان از فروشنده برتر این محصولات خریداری کرد. خرید انواع این محصول از روش اینترنتی قابل انجام است در این روش خریدار به همین وب سایت که توسط فروشنده ارائه شده است مراجعه می ‌کند و از بخش محصولات انواع مختلف ضربه گیر را با توضیحات کامل و تصاویر هر یک از آنها می تواند مشاهده کند سپس بر اساس نیاز و خواسته مشتریان ثبت نهایی سفارش را در بخش فروش سایت انجام دهد. خریدار به این روش بدون نیاز به مراجعه حضوری و زیر قیمت بازار می ‌تواند این ضربه گیر را درخواست دهند.

خرید مرغوب ترین این محصول از روش مذکور باعث صرفه جویی قابل توجه در هزینه‌ها می ‌شود و تنها طی چند دقیقه می ‌توان این محصول را برای آدرس مورد نظر خود درخواست نمود و در اسرع وقت آن را دریافت کرد.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و  ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید