مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی برای فروش | خرید علائم ترافیکی در ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

ارزانترین قیمت خرید علائم ترافیکی :سریع ترین روش خرید علائم ترافیکی :خرید علائم ترافیکی شهری و جاده ای :معرفی انواع تجهیزات راهنمایی و رانندگیکاربرد انواع تابلو های راهنمایی و رانندگیقیمت فروش بهترین تابلو های راهنمایی و رانندگیساخت و فروش عمده انواع تابلو راهنمایی و رانندگی

انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی برای فروش که توسط این شرکت ارائه می شود دارای تنوع بسیار عالی و گسترده از تابلوهای راهنمایی رانندگی داخلی و همچنین از انواع و اقسام تابلوهای راهنمایی رانندگی خارج از کشور می‌باشد چرا که کیفیت این محصول به قدری بالا بود که کشورهای خارجی هم علاقه‌مند خرید به انواع و اقسام تابلوهای راهنمایی رانندگی از این تولید کننده هستند.

انواع تابلوهای راهنمایی و رانندگی برای فروش | خرید علائم ترافیکی در ایران

ارزانترین قیمت خرید علائم ترافیکی :

ارزانترین قیمت خرید علائم ترافیکی :

متقاضیان خرید علائم ترافیکی می‌تواند خرید خود را با قیمت بسیار مناسب تر و ارزان تر از شرکت ما تهیه نمایند و با صرف هزینه اندک به صرفه خرید خود را انجام دهند.

شرکت ما با تولید یکی از بهترین انواع علائم ترافیک، جزوه بهترین تولید کننده های علائم ترافیکی می باشد و از بهترین جنس ها برای تولید این علائم استفاده می شود و می توان گفت که این علائم را خیلی ارزان در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد.

این به دلیل حذف واسطه ها و فروش مستقیم شرکت ما می باشد زیرا با حذف واسطه ها و دلالان باعث می‌شود تا فروش به قیمت کارخانه صورت پذیرد، که این به نفع خریداران محترم می باشد و باعث فروش بیشتر و در نتیجه افزایش رونق تولید می گردد که باعث اشتغال زایی و درآمدهای بیشتر کارخانه می گردد، این امر هم به سود کارخانه و هم به سود خریداران گران قدر است.

بهتر است برای خرید علائم ایمنی راهنمایی و رانندگی به صورت مستقیم از شرکت های تولیدی اقدام شود تا محصولاتی با استاندارد خریداری گردد.

سریع ترین روش خرید علائم ترافیکی :

سریع ترین روش خرید علائم ترافیکی :

برای خرید علائم ترافیکی ابتدا باید میزان علامت های مورد نظر خود را به شرکت تولیدی اعلام نمود شرکت تولیدی برای تولید علائم راهنمایی و رانندگی شروع به فعالیت می کند و مواد اولیه خود را خریداری و شروع به ساخت تابلو های ترافیکی و دیگر تابلوهای مورد نیاز می نماید و به تعداد مورد نیاز تولید می کند.

مثلاً کسانی که پروژه تجهیزات ترافیکی را در اختیار دارند میزان مصرف پروژه خود را به شرکت اعلام می نمایند و شرکت تولیدی مطابق با سفارش مشتری شروع به ساخت علائم مربوطه می نماید.

به علاوه خرید از نمایندگی های اصلی و مرکز خرید ابتدایی که تولیدکننده این محصول هم هست می تواند سریع ترین روش خرید برای خرید این نوع از تابلوها به حساب بیاید.

خرید علائم ترافیکی شهری و جاده ای :

خرید علائم ترافیکی شهری و جاده ای :

در خرید علائم ترافیکی شهری و جاده‌ای با به چند نکته توجه کنیم یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشیم این است که حتماً به اقلیم و آب و هوای محیط مورد نظر خود که می خواهیم از این تابلوها در آن استفاده بکنیم توجه داشته باشیم مثلا اگر در شهرهای شمالی کشور می‌خواهیم از این تابلوها استفاده بکنیم حتماً به ضد رطوبت بودن و ضد اکساید بودن تابلوها توجه عظیمی داشته باشیم.

به علاوه در خرید این تابلوها باید توجه داشته باشیم که می‌خواهیم در چه ساعاتی در طول روز از آنها استفاده بکنیم مثلاً اگر می خواهیم در شب به کار کردن و استفاده از این تابلوها بپردازیم حتماً نوع شبرنگ آن را خریداری کرده و می‌توانیم از انواع اقسام ارزان قیمت این محصول در بازار فروش، خرید بکنیم.

معرفی انواع تجهیزات راهنمایی و رانندگی

معرفی انواع تجهیزات راهنمایی و رانندگی یکی از انواع این تجهیزات می‌تواند موانع یا مانع های کله قندی باشد که به صورت شبرنگ و به صورت ساده در بازار فروش موجود می باشد این نوع از مانع ها می تواند برای افراد درحین تصادفات و همچنین برای پلیس راهنمایی رانندگی کاربرد فراوانی داشته باشد به طوری که در بسیاری از بزرگراه ها و حتی جاده ها مشاهده می‌کنیم که با استفاده از این موانع دوراهی ها و سایر مسیرها از یکدیگر تفکیک می شوند.

از دیگر انواع تجهیزات که باید به آن دقت فراوانی داشته باشیم تا بتوانیم یک انتخاب بسیار خوبی از آنها بکنیم همین تابلوهای راهنمایی رانندگی می باشد که در این محتوا به شما معرفی کرده ایم تابلو های راهنمایی رانندگی به صورت دستی و به صورت ایستاده موجود می باشد که افراد می‌توانند برای استفاده شخصی و همچنین برای استفاده در مراسم ها و همایش های متفاوت از تابلوهای راهنمایی رانندگی با طراحی مختلف استفاده بکنند.

کاربرد انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی

کاربرد انواع تابلو های راهنمایی و رانندگی تابلوهای راهنمایی و رانندگی اصولاً به سه دسته تقسیم می شوند:

۱- تابلو های بازدارنده یا انتظامی

۲- تابلوهای هشداردهنده یا اخطاری

۳- تابلوهای آگاهی دهنده و اخباری که در اینجا به توضیح این تابلوها می پردازیم.

تابلوهای اول که همان تابلو های بازدارنده و یا انتظامی هستند، به شکل دایره با نوار قرمز رنگ در حاشیه می باشد که این تابلوها ممنوعیت ها را به وسیله علامت ها به رانندگان نشان می دهند.

می توان گفت تعدادی از این تابلوها به دلیل اهمیت قابل توجه که دارند و نیز برای دقت بیشتر رانندگان به صورت ۸ ضلعی، با زمینه کاملاً قرمز طراحی شدند و از این تابلوها می‌توان به تابلوهای ایست اشاره کرد.

گروه دوم که تابلوهای هشداردهنده یا اخطاری هستند به وسیله علائم خاص با رنگ مشکی نشان داده می‌شوند. تابلوهای آگاهی به تابلوهایی می‌گویند که دارای توصیه های عمومی برای افراد هستند و در رنگ‌های مانند سبز، سفید، قهوه ای، زرد و یا آبی و در شکل های مثلثی، دایره ای، مستطیلی، مربعی و یا پنج ضلعی طراحی شده اند و پیام ها در آنها به صورت تصویر و یا نوشته نمایش داده شده است.

شایان ذکر است که به این نکته اشاره کنیم که تابلوهای آگاهی دهنده به دو دسته تقسیم می‌شوند دسته اول تابلو های اگاهی دهنده دستوری و دسته دوم آگاهی دهنده غیر دستوری می باشند.

از تابلوهای آگاهی دهنده دستوری باید اطاعت شود و در صورتی که رانندگان به این تابلوها توجه نکنند مرتکب خلاف شده و جریمه می گردند ولی تابلوهای آگاهی دهنده غیر دستوری رانندگان را جهت دسترسی به مسیر مورد نیاز خود و سایر احتیاجات، راهنمایی می‌کنند.

قیمت فروش بهترین تابلو های راهنمایی و رانندگی

قیمت فروش بهترین تابلو های راهنمایی و رانندگی قیمت تابلو معابر اگر بدون واسطه و با خرید مستقیم کارخانه باشد بسیار ارزان تر از خرید از دلالان و واسطه گر ها می شود.تابلوهای راهنمایی و رانندگی که باعث روان کردن ترافیک ها و نشان دادن قانون ها و مسیر های مطمئن به رانندگان استفاده می گردند، بسیار حائز اهمیت می باشد و در صورت خرید مستقیم از شرکت های تولیدی قیمت فروش این تابلو ها بسیار ارزانتر و به صرفه تر نسبت به خرید با واسطه می باشند.

به علاوه می توانید برای خرید این مدل از تابلوها با قیمت بهتر انواع و اقسام متریال متفاوت آن را در بازار فروش مشاهده کرده و به خرید متریال سطحی تر اما با مقاومت بسیار بالا از انواع این مدل از تابلوها بپردازیم.

ساخت و فروش عمده انواع تابلو راهنمایی و رانندگی

ساخت و فروش عمده انواع تابلو راهنمایی و رانندگی ساخت و فروش لوازم ترافیکی و راهنمایی و رانندگی در شرکت ما با استفاده از بهترین مواد اولیه صورت می گیرد و کارخانه ی ما سعی در تولید این علائم به بهترین نحو ممکن را دارد و تا اینجا قدمی بزرگ را در این زمینه برداشته است، که موجب فروش بسیار بالا در کل جهان شده است.

فروش محصولات ما در فروشگاه لوازم ترافیکی به صورت حضوری و غیرحضوری می باشد و کسانی که متقاضی خرید تابلوهای راهنمایی و رانندگی هستند می‌توانند به نمایندگی معتبر شرکت مراجعه کرده و بعد از ثبت سفارش خرید خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون واسطه و با قیمت بسیار مناسب دریافت نمایند.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و  ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

Call Now Buttonتماس بگیرید