مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

توزیع انواع فریم خام تابلو ترافیکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با فریم خام تابلو ترافیکیفروش مرغوب ترین فریم خام تابلو ترافیکی

توزیع انواع فریم خام تابلو ترافیکی به سراسر نقاط کشور انجام می‌ شود و این تابلو نقش بسیار زیادی دارند که می‌ توان به اخطار دهنده، اطلاعات دهنده و روشن کننده مسیر جاده اشاره کرد. استفاده از آنها در طول مسیر می ‌تواند از بروز تصادفات جلوگیری کند بنابراین نقش بسیار زیادی در حفظ ایمنی جان مسافران و سرنشینان دارد.

توزیع انواع فریم خام تابلو ترافیکی

آشنایی با فریم خام تابلو ترافیکی

آشنایی با فریم خام تابلو ترافیکی تابلو گرافیکی یکی از مهم ترین المان هایی هستند که می توانند اطلاعات بسیار مهمی را در اختیار رانندگان قرار دهند، این تابلو های ترافیکی انواع مختلفی دارند که هر یک با استفاده از رنگ و اشکال هندسی مختلفی تولید می شوند و هر یک دارای معنی و مشخصه خاص خود است.

یکی از انواع تابلو ترافیک‌ هشت ضلعی وجود دارد که امکان نصب آن در مکان‌های مخصوص وجود دارد این تابلوها از مواد اولیه درجه یک استفاده شده اند که در برابر عوامل جوی مانند تابش مستقیم خورشید باران های اسیدی و غیره قرار بگیرند کیفیت خود را از دست ندهند و بتوانند معنی و مفهوم خود را برساند.

هدف اصلی از استفاده از انواع مختلف تجهیزات ترافیکی و تابلوهای ترافیکی کاهش خطر و جلوگیری از بروز تصادفات و اطلاعات افزایش اطلاعات برای رانندگان درون شهری و برون شهری می باشد.

فریم خام تابلو شکل دایره در چهار سایز می باشد جنس ورق ها روغنی و گالوانیزه هست که به صورت های استاندارد از پیش تعیین شده می باشد این ضخامت حدود ۶۰ تا ۹۰ میکرون هستند موارد استفاده آنها برای تابلوهای انتظامی است.

فریم خام تابلوی مستطیل نیز به شکل گالوانیزه می باشد که ضخامت آن ۶۵ تا ۹۰ میکرون است و برای حاشیه نما کاربرد دارد.

نوع دیگر فریم خام مثلثی در سه سایز می باشد که با ضخامتهای ۶۵ تا ۹۰ میکرون دارد و برای تابلوهای اخطاری استفاده می ‌شود و فریم خام تابلوی مربع نیز در دو سایز است و برای تابلوهای اخباری استفاده می گردد

فروش مرغوب ترین فریم خام تابلو ترافیکی

فروش مرغوب ترین فریم خام تابلو ترافیکی فروش مرغوب ترین فریم خام تابلو ترافیکی در ابعاد و اشکال مختلف با ضخامتهای ۶۵ تا ۹۰ میکرون در اختیار متقاضیان قرار می ‌گیرد.

این محصول به صورت غیر حضوری و آنلاین از طریق این سایت نیز به فروش گذاشته می‌ شود که با کوتاه کردن مسیر خرید و فروش این محصول با قیمت بسیار مناسب عرضه می ‌شود متقاضیان می توانند انواع مختلف به این فریم ‌ها را تهیه کنند و از مزایای ویژه آن بهره ببرند.

مواد اولیه ای که در تهیه محصول به کار گرفته شده است درجه یک می باشد بنابراین این فریم خام تابلو درجه یک کیفیت فوق‌العاده بالا و مرغوبیت بسیار ویژه‌ای دارد

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و  ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید