مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

ساخت تابلو معابر | ساخت تابلوی معابر باکیفیت

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساخت تابلوی معابرشهر های تولید کننده تابلو معابرلیست قیمت تابلوی معابرمشخصات و ابعاد تابلوی معابرفروشندگان تابوی معابر در کشورخرید رنگ بندی متنوع تابلوی معابر

ساخت تابلو معابر 

یکی از مهم ترین اجناس در کشور ما که به ایجاد نظم در شهرمی پردازد تابلوهای معابر است این تابلوها همانطور که از اسمشان پیداست در معابر نصب میشوند از جمله این تابلو هامی توان به چند مورد اشاره کرد که شامل این موارد میشوند : تابلو بوق زدن ممنوع ، تابلو ورود دوچرخه ممنوع و تابلوی ایست و… . تابلو های معابر در کشور ما با کیفیت های متفاوت در کارخانه های مربوط به خودشان ساخته . با قیمت هاو کیفیت های متفاوت در بازار عرضه میشوند.

این تابلو ها از اهمیت زیادی برخور دارند زیرا باعث نظم در رانندگی و کم کردن ترافیک و نظم شهرخواهند شد.

تابلوهارا میتوان در اندازه های مختلف تهیه کرد که بسته به اندازه هایشان و همچنین کیفیت و رنگشان قیمت های متفاوتی نسبت به یکدیگر دارند.

ساخت تابلو معابر | ساخت تابلوی معابر باکیفیت

ساخت تابلوی معابر

ساخت تابلوی معابرتابلوهای ترافیکی در نظم رانندگی و همچنین نظم شهر بسیار مهم هستند ولی تابلو های معابر هم از اهمیت زیادی برخوردار هستند این تابلوها را میتوان با کیفیت های عالی و قیمت های مناسب از مراکز فروششان تهیه کرد این تابلوها از وسایل راهنمایی و رانندگی هستند و اسامی معابر را به نمایش میگذارند. تابلو خیابانی و تابلوهای هدایت مسیریکی از انواع این تابلوها هستند.

از شرکت هایی که این تابلو ها را تولید میکنند میتوان به شرکت علائم گستر کاسپین ، شرکت رها ترافیک ، شرکت ایمن ترافیک ، شرکت عرف ایران و شرکت آرمک اشاره کرد که به ساخت تابلو شبرنگ و ساخت تابلو جاده ای می پردازندند. تابلوهای معابرتاثیر زیادی در نظم یک شهرو استان دارند. یکی دیگر از عوامل ایجاد نظم در شهر و همچنین معابر تابلوهای ترافیکی است . 

شهر های تولید کننده تابلو معابر

شهر های تولید کننده تابلو معابرهریک از تابلوهای معابر اندازه های متفاوت دارند و بر اساس همین اندازه ها قیمت گذاری شده و به فروش می رسند. مثلا ابعاد تابلو کوچه با ابعاد دیگر تابلو های معابر ممکن است متفاوت باشد. در ایران شهر هایی هستند که تابلوهای معابر را تولید میکنند و کارخانه های تولید معابر در ان ها وجود دارند. این شهر ها عبارتند از : اصفهان ، تهران ، کرج ، مشهد و تبریز . قیمت تابلوهای معابر متفاوت است شما میتوانید ان هارا حضوری و یا انلاین از وبسایت های مربوطه تهیه کنید قیمت تابلوهای معابر بسته به این که حضوری تهیه شوند یا اینترنتی متفاوت است و معمولا اگر از سایت های اینترنتی بخواهید تهیه کنید به دلیل حذف واسطه ها از میان تولید کننده و عرضه کننده ارزان تر است. قیمت تابلو های معابر به دلایلی با یکدیگر متفاوت است از جمله این دلایل میتوان به جنس ، تاریخ شبرنگی ، ابعاد و شرکت تولید کننده تابلو اشاره کرد.

در کشور ماکارخانه های زیادی در استان های مختلف وجود دارد که به تولید تابلو معابر می پردازند. از جمله این استان هامی‌توان به اراک ، تهران ، کرج ، زنجان و قزوین اشاره کرد .

لیست قیمت تابلوی معابر

لیست قیمت تابلوی معابربرای دیدن لیست قیمت تابلو های معابر باید به سایت های مربوطه مراجعه کرد و قیمت های تابلوهای متفاوت را مشاهده کرد. در سایت های متفاوت بهتر می توان محصول مورد نظر را خریداری کرد زیرا قیمت های اینترنتی بسیار کمتر از قیمت های خرید حضوری است چون واسطه های میان تولید کننده و عرضه کننده در خرید اینترنی وجود ندارد و در خرید اینترنتی از سایت های معتبر مربوطه می توان با نظر کاربران هم روبه رو شد و همچنین اجناس را در رنگ ها و ابعاد مختلف نظاره و انتخاب کرد. البته باید به این نکته اشاره کرد که کارفرماها تاثیر به سزایی در تعیین قیمت تابلوها دارند. گاه به دلایل رقابت تنگاتنگ دو تولید کننده یکی از ان ها اجناس خود را باقیمت ارزان تر و کمتر با کیفیت بهتر در اختیار مشتری می گذارند این کار باعث می شود تولید کننده اجناسش را زودتر بفروشد و مشتریان بیشتری جذب کند و جزو یکی از برند های معروف در این زمینه شود . سود بیشتری را بعد از همکاری های متعدد به دست بیاورد.

مشخصات و ابعاد تابلوی معابر

مشخصات و ابعاد تابلوی معابرتابلوهای معابر جنس و ابعاد و رنگ متفاوتی دارند . تابلوهای معابر با کیفیت فروش بسیار عالی دارند و قیمت های مناسب . این تابلوها در ابعاد و رنگ های مختلف تولید می شود . بعضی از این تابلوها در ابعاد ۸۰ × ۳۳  و بعضی دیگر در ابعاد ۹۰ × ۳۵ عرضه می شوند . کارخانه های تولید کننده این تابلوها با تولیدات خود سود بسیار زیادی را به دست می اورند و به همین دلیل هیچگاه برشکسته نخواهند شد .پس با ادامه تولیدات خود نیاز شهر و کشورشان در رابطه با این تابلوها را رفع می کنند و از واردات این اجناس از خارج از کشور جلوگیری می کنند.

فروشندگان تابوی معابر در کشور

فروشندگان تابوی معابر در کشوربازار فروش تابلوهای معابر بسیار عالی است و سود بسیار زیادی برای تولیدکنندگان دارد. این تابلو ها در ابعاد . رنگ های مختلف ارائه می شوند و هرکدام پیام های مختلف دارند که با دیدنشان می توان این پیام ها را دریافت کرد گاهی هم از رنگشان پیامشان را درک می کنیم از جمله این تابلوها می توان به تابلو بوق زدن ممنوع اشاره کرد . در کشور ما شهر های زیادی این تابلو ها را تولید می کنند و سود زیادی کسب می کنند از جمله این شهر ها می توان تهران، قزوین، زنجان، اراک و تبریز را نام برد. فروشندگان تابلوهای معابر می توانند با ایجاد سایت فروش محصولات خود را به صورت اینترنتی به فروش برسانند تا هم واسطه ها راحذف کنند و هم قیمت مناسب تری ارائه داده و مشتری بیشتری جذب کنند و سود بیشتری کسب نمایند با این کار تقاضا افزایش یافته و تولید هم افزایش می یابد و باعث خود کفایی شده و واردات این اجناس از کشورهای خارجی متوقف می شود.

خرید رنگ بندی متنوع تابلوی معابر

خرید رنگ بندی متنوع تابلوی معابرتابلو های معابر رنگ های متفاوتی دارند و نمونه های فراوان. از جمله نمونه های ان می توان به تابلو معابر معمولی اشاره کرد  که در رنگ های قرمز و ابی و زرد تولید می شوند .از دیگر انواع تابلوهای معابر می توان به تابلوهای معابر خورشیدی اشاره کرد که چراغ دارند و چراغ های ان در رنگ های سبز، آبی ، زرد ، قرمز می باشد. تابلوی شبرنگ نمونه ی دیگری از تابلوهای معابر هستند که رنگ های ان در شب دیده می شوند. یکی دیگر از انواع تابلوهای معابر ، تابلو معابر سولار است تابلوهای سولار دارای چراغ هایی هستند که در شب با روشن شدن شان پیام هایی را به رانندگان می دهند. این تابلو ها دارای چراغ هایی با رنگ های زرد ، قرمز و سبز هستند و دیدن و توجه به معابر را برای راننده آسان تر می کنند و باعث ایجاد نظم و انظباط می شوند. برای خرید تابلوهای معابر باید به کیفیت آن توجه کنید و بهتر است از طریق اینترنت اقدام نمایید زیرا قیمت مناسب تری می توانید این تابلوها را تهیه کنید.

Call Now Buttonتماس بگیرید