مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش فوری انواع مدل های تابلو تجهیزات ترافیکی | ارزان ترین علائم راهنمایی و رانندگی

آنچه در این مقاله می خوانید...

فروش فوری انواع مدل های تابلو تجهیزات ترافیکیلیست قیمت تابلو تجهیزات ترافیکیموارد کاربرد تابلو تجهیزات ترافیکیشرکت های تولید کننده تابلو تجهیزات ترافیکی در ایرانبزرگترین بازار فروش تابلو تجهیزات ترافیلیارزان ترین تابلو تجهیزات ترافیکی در بازار

تابلوها و تجهیزات ترافیکی را فروشگاه هایی عرضه می دارند که در کار فروش علائم خطر و غیره می باشند. برخی از این فروشگاه ها فروش فوری انواع مدل های تابلو تجهیزات ترافیکی را انجام می دهند. در این زمان می شود ارزان ترین علائم راهنمایی و رانندگی را خریدار کرد. 

تابلوهای ترافیکی انواع مختلفی دارد که همه شامل علائم ترافیکی می شوند. از این جمله می توان به علائم ایمنی در کارگاهها، علائم خطر ،علائم ایمنی الزامی و غیره اشاره کرد. 

فروش فوری انواع مدل های تابلو تجهیزات ترافیکی | ارزان ترین علائم راهنمایی و رانندگی

فروش فوری انواع مدل های تابلو تجهیزات ترافیکی

فروش فوری انواع مدل های تابلو تجهیزات ترافیکیدر هنگام فروش فوری انواع مدل های تابلوهای تجهیزات ترافیکی، شما می توانید این تابلوها را در جنس های مختلفی خریداری نمایید که می شود این گونه از آنان نام گرفت: 

 • تابلوهای ترافیکی شیشه ای 
 • تابلوهای ترافیکی فلزی 
 • تابلوهای ترافیکی پلاستیکی 

هر کدام از این ها کارایی های خاص خود را در مکان های مختلفی دارند که انواع متنوعی را نیز دارا می باشند. 

لیست قیمت تابلو تجهیزات ترافیکی

لیست قیمت تابلو تجهیزات ترافیکیلیست قیمت تابلو تجهیزات ترافیکی را می شود از مراکز مختلفی پیدا کرد که در آن خرید و فروش این نوع از وسایل صورت می گیرد. از این مراکز می توان خرید برچسب پارک ممنوع و یا علامت پارک ممنوع برای چاپ را انجام داد. 

اما چند نمونه از قیمت های تابلو تجهیزات ترافیکی: 

 • تابلو ورقی گالوانیزه شبرنگ در سایز ۷۵*۷۵ با قیمت: ۱۸۰۰۰۰ تومان 
 • فرم خام تابلو در سایز ۳۳*۵۰ با قیمت: ۳۷۰۰۰ تومان 
 • قیمت پایه تابلو لوله ای به ارتفاع ۳ متر: ۹۰۰۰۰ تومان 

موارد کاربرد تابلو تجهیزات ترافیکی

موارد کاربرد تابلو تجهیزات ترافیکیاز تابلو تجهیزات ترافیکی در این مکان ها استفاده می شود: 

 1. خیابان های سطح شهر 
 2. بزرگراه ها
 3. جاده های عمومی و فرعی 
 4. پیاده روها 
 5. مراکز عمومی 

تابلو تجهیزات ترافیکی همانگونه که می دانید، برای تسهیل و اعلام خطر نصب می شوند. استفاده از آنان در برخی مسیرها حتمی است و این باعث می گردد تا شهروندان با دیدن و عمل به آن، از حوادث ناگوار و دلخراش پیشگیری کنند. 

شرکت های تولید کننده تابلو تجهیزات ترافیکی در ایران

شرکت های تولید کننده تابلو تجهیزات ترافیکی در ایرانشرکت های تولیدکننده تابلو تجهیزات ترافیکی در ایران، این نوع از تابلوها را با کیفیت های گوناگونی به بازار عرضه می دارند. این شرکت ها سازنده انواع مختلفی از این تابلوها هستند که می شود از آنان این گونه نام برد: 

 • شرکت تولیدی راه داران 
 • شرکت تولیدی ایمن ره نما 
 • شرکت تولیدی ایمن ساین 
 • شرکت تولیدی امین ترافیک 
 • شرکت تولیدی عرف ایران 
 • و سایر شرکت ها 

محصولات شرکت های تولیدکننده علائم و تابلوهای ترافیکی را می شود در هر شهری که زندگی می کنید، به راحتی از سوی نمایندگی ها و یا فروشگاه های مختلفی خریداری نمایید و از آن استفاده کنید. 

بزرگترین بازار فروش تابلو تجهیزات ترافیلی

بزرگترین بازار فروش تابلو تجهیزات ترافیلیدر شهرهای مختلف فروشگاه های وجود دارد که در کار فروش تابلو تجهیزات ترافیکی می باشند. این مغازه ها را می شود به آسانی پیدا کرد، چون که به نوعی تک هستند و کارشان ویژه می باشد. 

در بازار هم می توان به برخی از مراکز برخورد که در این حوزه فعالیت می نمایند. در این مراکز نمایندگی شرکت های تولیدکننده فعال هستند. برای خرید مطمئن می شود به آنان مراجعه کرد تابلو تجهیزات ترافیکی را در انواع گوناگون و مدل های متفاوتی خریداری کرد. این نمایندگی ها عموماً در بازارهای بزرگ مشغول عرضه و فروش می باشند. 

ارزان ترین تابلو تجهیزات ترافیکی در بازار

ارزان ترین تابلو تجهیزات ترافیکی در بازارارزان ترین تابلو تجهیزات ترافیکی در بازار را می شود از مناطق و شهرهای گوناگونی پیدا کرد و خریداری نمود. البته باید به این مسئله توجه داشت جنس و کیفیت این وسایل چگونه است. 

از سوی دیگر فروش اینترنتی لوازم ایمنی و تجهیزات ترافیکی نیز از طرف برخی فروشگاه های آنلاین انجام می شود. این فروشگاه ها همواره تخفیف های ویژه را در این زمینه برای مشتریان خود در نظر می گیرند. از این وبسایت ها می شود ارزان ترین تابلو تجهیزات ترافیکی را با برندهای متفاوتی خریداری کرد و هر زمینه ای که به آن نیاز است، مورد کاربرد قرار داد. 

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و  ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید