مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش محدود علائم و تجهیزات ترافیکی | فروشنده علائم و تجهیزات ترافیکی

آنچه در این مقاله می خوانید...

دسترسی آسان به انواع تولیدات علائم و تجهیزات ترافیکی :تحویل سریع پروژه با دریافت به موقع علائم و تجهیزات ترافیکی :خدمات ویژه مجموعه ما در تامین انواع علائم و تجهیزات ترافیکی :فروش محدود علائم و تجهیزات ترافیکیعرضه مستقیم علائم و تجهیزات ترافیکیصادرات علائم و تجهیزات ترافیکیمشخصات و ابعاد مختلف علائم و تجهیزات ترافیکیفروشنده علائم و تجهیزات ترافیکی در رنگ های مختلف

یکی از عواملی که سبب عدم تحویل به موقع برخی پروژه به کارفرما می شود عدم دسترسی و یا فروش محدود علائم و تجهیزات ترافیکی و سایر لوازم ترافیکی می باشد. چرا که در صورت تهیه تجهیزات لازم، لوازم باید مورد تایید کارفرما، ناظر پروژه و یا حتی ناظران عالی طرح قرار بگیرد تا بررسی شود که محصول مورد نظر از نظر کمی و کیفی، ابعاد و اندازه و جنس کیفیت لازم را دارد یا خیر. لذا در صورت عدم آشنایی با تجهیزات ترافیکی می توان با شرکت های تولید کننده این محصولات در جهت انتخاب انواع علائم و تجهیزات ترافیکی مشورت نموده تا در نهایت محصول با کیفیتی را تهیه کرد. شرکت های تولید کننده لوازم ترافیکی می توانند با توجه به شناخت و تجربه ای که دارند بهترین پیشنهاد را برای انتخاب یک محصول خوب و با کیفیت به مشتریان خود ارائه دهند.

فروش محدود علائم و تجهیزات ترافیکی | فروشنده علائم و تجهیزات ترافیکی

دسترسی آسان به انواع تولیدات علائم و تجهیزات ترافیکی :

دسترسی آسان به انواع تولیدات علائم و تجهیزات ترافیکی :

نصب علائم و تجهیزات ترافیکی واضح از جمله نیازهای ضروری راه و ترافیک کشور است، که به منظور دسترسی آسان و بهره وری مناسب استفاده کنندگان وسایل نقلیه از راه های کشور مورد استفاده قرار میگیرد. لذا با گسترش شهرها و توسعه راه ها در کشور سبب شد تا شرکت های مختلفی در زمینه ساخت تابلوهای ترافیکی و سایر تجهیزات ترافیکی اقدام به فعالیت کنند. با توجه به اینکه هر راننده ای به برخی از علائم و و تابلوهای ترافیکی نیاز ضروری خواهد داشت تا در مواقع نیاز از کاربرد آن استفاده نماید، راه های خرید و دسترسی آسان به علائم و تجهیزات ترافیکی همواره یکی از دغدغه های دارندگان وسایل نقلیه بوده است. برای این منظور جهت پیدا کردن یک شرکت و یا مرکز فروش علائم راهنمایی و رانندگی کافیست تا با یک جستجوی ساده در فضای مجازی اطلاعات یکی از ده ها تولید کننده تابلوهای ترافیکی را پیدا کرده و در صورت امکان تابلو و دیگر علائم مورد نیاز خود را تهیه کنید.

تحویل سریع پروژه با دریافت به موقع علائم و تجهیزات ترافیکی :

تحویل سریع پروژه با دریافت به موقع علائم و تجهیزات ترافیکی :

علام و تجهیزات ترافیکی از جمله نیازهای مهم در جهت انجام و تحویل به موقع پروژه های ترافیکی محسوب می شوند. چرا که کار فرما و ناظران پروژه ها باید تجهیزات را از جهات مختلف اعم از کیفیت جنس محصول، ابعاد و اندازع مورد بررسی و تایید قرار دهند تا بتوان پس از آن پروژه مورد بهره برداری قرار بگیرد.

خدمات ویژه مجموعه ما در تامین انواع علائم و تجهیزات ترافیکی :

خدمات ویژه مجموعه ما در تامین انواع علائم و تجهیزات ترافیکی :فروشگاه های تجهیزات ترافیکی همچون سایر فروشگاه های دیگر در جهت فروش محصولات خود خدمات متنوع و ویژه ای را ارائه می کنند. از جمله خدمات فروشگاه های علائم و تجهیزات ترافیکی می توان به فروش متنوع علائم و تابلوهای ترافیکی مثل انواع تابلوهای دایره، مثلث، مستطیل و با برچسب های ترافیکی مختلف اشاره کرد. این دسته از فروشگاه ها در صورت خرید عمده مشتریان، تخفیفات و امتیازات دیگری نیز برای مشتریان خود لحاظ می کنند.

فروش محدود علائم و تجهیزات ترافیکی

فروش محدود علائم و تجهیزات ترافیکیفروش محدود انواع تابلوها و علائم ترافیکی با توجه به نیاز مبرم شرکت های زیر مجموعه تولید کنندگان تجهیزات ترافیکی صورت می گیرد. از این رو شرکت های عرضه کننده نیز جهت برطرف کردن نیاز مشتریان خود اقدام به فروش تعداد محدودی از علائم و تابلو ها می کنند.

عرضه مستقیم علائم و تجهیزات ترافیکی

عرضه مستقیم علائم و تجهیزات ترافیکیبا توجه به رعایت اصول استاندارد سازی مربوط به ساخت علائم و تجهیزات ترافیکی فروش و عرضه مستقیم تابلوهای ترافیکی شهری توسط شرکت های تولیدی این تجهیزات صورت میگیرد. فروش مستقیم علائم ترافیکی توسط شرکت های تولید کننده ویژگی هایی را هم در پی دارد. اینکه در صورت هر گونه اختلاف و برابر نبودن استانداردها می توان به صورت مستقیم از شرکت تولیدی و پیگیری قرار داده و در نتیجه تولیدات بعدی شرکت های تولید کننده محصولات راهنمایی رانندگی شاهد عیب ها و مشکلات تکراری نخواهید بود. فروش مستقیم توسط شرکت های سازنده بر اساس اندازه، نوع کاربرد و کیفیت مواد استفاده شده در تولید تجهیزات ترافیکی متفاوت می باشد. به منظور اطلاع از قیمت تابلو های راهنمایی و رانندگی مثل: قیمت تابلو معابر، قیمت کله قندی ترافیکی، قیمت فروش شبرنگ رده مهندسی و … که شرکت های سازنده به صورت مستقیم به فروش آن اقدام می کنند می توانید به نمایندگی های فروش و یا سایت های معتبر اینترنتی از قیمت آنها آگاه تمام شده این محصولات آگاهی یابید.

صادرات علائم و تجهیزات ترافیکی

صادرات علائم و تجهیزات ترافیکیصادرات علائم و تجهیزات ترافیکی شهری یکی از هدف های اصلی شرکت های تولید کننده تجهیزات ترافیکی می باشد. لذا شرکت های تولید کننده به جهت توسعه بازار و فراهم سازی شرایط صادرات محصولات خود باید به بهینه سازی و بهبود ساختارهای مجموعه خود اقدام کنند. با توجه به دسترسی کشور به مرزهای آبی و زمینی با تعدادی از کشورها و فراهم بودن بستر صادرات می توان محصولات تولیدی کشور را به سایر کشورها صادر کرد و ارزآوری برای کشور ایجاد کرد.

مشخصات و ابعاد مختلف علائم و تجهیزات ترافیکی

مشخصات و ابعاد مختلف علائم و تجهیزات ترافیکیامروزه با پیشرفت علم و صنعت، تکنولوژی تجهیزات ترافیکی نیز پیشرفت های چشمگیری داشته است، به نوعی که هر روز شاهد نمونه ها و ابعاد جدید و مدرنی از تجهیزات ترافیکی هستیم. به عنوان مثال: چراغ های راهنمایی قدیمی که با استفاده از لنز و لامپ های رشته ای پر مصرف کار میکردند، امروزه این چراغ ها از تجمیع لامپ های کوچک LED که به نسبت لامپ های رشته ای بسیار کم مصرف هستند ساخته شده اند.

فروشنده علائم و تجهیزات ترافیکی در رنگ های مختلف

فروشنده علائم و تجهیزات ترافیکی در رنگ های مختلفرنگها در علائم و تجهیزات ترافیکی مفهوم خاصی را بیان می کنند و شرکت های تولید کننده علائم ترافیکی در ساخت محصولات خود از رنگهای مختلفی بهره گرفته و پس از تولید محصول آن را در اختیار بازار مصرف قرار می دهند. با توجه به اینکه ممکن است همه افراد اطلاعات کافی در خصوص رنگهای علائم مختلف ترافیکی نداشته باشد لذا یک فروشنده ای که در زمینه فروش لوازم ترافیکی فعالیت می کند باید اطلاعات خوبی در این خصوص داشته و به مشتریان خود راهنمایی و آگاهی لازم را ارائه دهد.

حسین یوسفی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه فرتو ترافیک شما را به خرید بهترین محصولات تجهیزات ایمنی و  ترافیکی دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید